• با توجه به سیستم تحویل اتوماتیک فایل پیکس پلی  پس از پرداخت هزینه ی فایل مورد نظر خود می توانید بلافاصله آن را دانلود نموده و استفاده نمایید.
  • لازم به ذکر است همزمان با اتمام فرایند خرید محصول پشتیبانی ما از محصول نیز آغاز شده و شما می توانید از طریق صفحه همان محصول نظرات و سوالات خود را درباره آن مطرح کنید.
  • فایل های ارائه شده در پیکس پلی همگی مشمول پشتیبانی هستند و از هر لحاظ تست شده اند ولی در صورت وجود هرگونه مشکل، ایراد محصول در اولین فرصت رفع خواهد شد که بصورت ارسال فایل اصلاح شده  برای مشتری ویا به صورت نسخه ی رفع اشکال شده منتشر خواهد شد که شما بدون پرداخت هزینه می توانید از این نسخه های بروز رسانی شده استفاده نمایید.

مراحل خرید و دانلود فایل محصولات از پیکس پلی

مرحله اول : انتخاب محصول و کلیک بر روی دکمه پرداخت

در اولین مرحله پس انتخاب محصولات شما می توانید با کلیک بر روی دکمه پرداخت پیش فاکتور خرید را نمایان کنید.  پس از حصول اطمینان از لیست محصولات مورد نظر بر روی دکمه  “خرید این محصول”  کلیک کرده تا به سامانه بانکی پرداخت متصل شوید .

مرحله دوم : تعیین نحوه پرداخت و انتقال به درگاه بانکی

در این مرحله شما میتوانید اطلاعات فروشگاه را بررسی و تایید نماید و پس از انتخاب درگاه بانکی مورد نظر به آن درگاه متصل شوید . لطفا توجه فرمایید که تمام درگاه های بانکی موجود متصل به شبکه شتاب می باشند و تنوع آنها صرفا برای راحت تر شدن کار شما عزیزان است و هیچگونه اجباری برای استفاده از درگاه بانکی خاص وجود ندارد .

مرحله سوم : پرکردن فرم درگاه بانکی

در این مرحله شما با توجه به بانک انتخابی خود به درگاه بانک مورد نظر خود متصل شده و میتوانید در محیطی امن اقدام به ورود مشخصات حساب بانکی خود نمایید و در انتها سفارش خود را ثبت کنید .

مرحله چهارم : تایید اطلاعات و بازگشت به پیکس پلی

این مرحله صرفا جهت اطلاع رسانی خرید شما بوده و میتوانید کد رهگیری سفارش خود را یادداشت نمایید . سپس شما به صورت خودکار به پیکس پلی متصل خواهید شد و پیغامی بر مبنای بدون مشکل بودن خرید دریافت کنید .

مرحله پنجم : دریافت لینک دانلود مستقیم و پر سرعت فایل در ایمیلتان

بعد از وارد کردن ایمیل صحیح (توجه داشته باشید محصول به ایمیل وارد شده ارسال خواهد شد) فایل محصول مورد نظر شما بین ۱ تا ۲۰ دقیقه بعد برای شما به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد . توجه داشته باشید لینک ها فقط به مدت یک روز اعتبار دارند . در صورتی که نتوانستید در مدت زمان مشخص فایل رو دریافت کنید میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .

پس از اتمام مراحل مشتری می تواند فاکتور خرید بهمراه شماره سفارش (جهت پیگیری) را دریافت کند.